Адвокатське об’єднання «АССИРІЯ»

Знайомтесь: Адвокатське об’єднання «Ассирія». Точніше, для дуже багатьох таке знайомство зайве, нас добре знають і поважають на ринку юридичних послуг.

Завдяки виключно продуманій і підібраній команді професіоналів, компанія «Ассирія» успішно справляється з найскладнішими бізнес-завданнями, вірою і правдою служить юридичним інтересам своїх клієнтів, знаходячи для них безумовно вигідні і корисні рішення, сприяючи збереженню їх фінансового та іміджевого становища. При цьому ми в своїй роботі наполегливо шукаємо шляхи досягнення мети клієнта лише законним і рентабельним способом.

Як відомо, успіх багаторічного плавання, насамперед, це людина на капітанському містку. Засновником «Ассирії» у 2007 році став Олексій Савчук – сучасний менеджер, грамотний і авторитетний професіонал.

Адвокатське об’єднання «АССИРІЯ»

Свою основну діяльність компанія сконцентрувала на захисті бізнесу в Україні. Висококваліфіковані співробітники компанії, використовуючи кращий світовий досвід і власні професійні напрацювання, результативно допомагають Українському бізнесу зосередитися на розвитку і отриманню прибутку. Будь-який бізнес в Україні має свої виклики. Компанія має завдання – допомогти керівникам досягнути успіху в правовому полі.

Світ і Українське законодавство не стоять на місці. Для того, щоб бути максимально корисними для клієнтів, наші адвокати постійно вивчають нові зміни в законодавстві, судовій практиці і нові реалізовані кейси в Україні і світі з тим, щоб бути максимально корисним нашим клієнтам, рішуче справитися з будь-якими викликами і неухильно рухатися в своєму розвитку далі.

Лідери ринку

Входимо в ТОП-5 юридичних фірм Дніпра. За даними авторитетного щорічного дослідження юридичного ринку «50 провідних юридичних компаній України».

Наші можливості

Багаторічний досвід роботи, знання, ділові зв’язки нашої згуртованої команди дають можливість вирішити будь-які питання господарської діяльності наших клієнтів. Обравши нашу компанію, ви матимете успіх!

АО  “АССИРІЯ”
Наша місія:
Дати можливість бізнесу сконцентруватися на розвитку і отриманні прибутку.
Досягнення в цифрах
90 %
судових справ закінчилися з позитивним результатом для наших клієнтів
500
мільйонів гривень - сума виграних судових спорів за останні 3 роки
30
обшуків на рік - супроводжуються нашими адвокатами
170
допитів на рік - проходить під контролем наших адвокатів
Напрямки бізнесу, з якими успішно працювала команда Адвокатського об'єднання «АССИРІЯ»:
IT компанії:
LivePage
компанія надає послуги інтернет-реклами для бізнесу, лідер ринку серед SEO агентств в Україні
Luxoft
глобальна компанія, що надає послуги з формування цифрової стратегії і розробки програмного забезпечення з клієнтською базою по всьому світу
Maxymiser
глобальна компанія розробляє хмарні рішення - інструменти для персоналізації і оптимізації онлайн-бізнесу.
SoftServe
глобальна компанія, що надає послуги з формування цифрової стратегії і розробки програмного забезпечення з клієнтською базою по всьому світу
ТОВ “Реактор”
українська компанія, яка створила проекти, добре відомі в Україні: Work.ua, Education.ua, TRN.ua, Ratatype.com
ТОВ «Есупутник»
глобальна компанія, що надає послуги з автоматизації маркетингу для B2C
Агро-промиленность:
ПрАТ “Петриківський рибгосп”
підприємство реалізує товарну рибу власного виробництва з 1979 року
Дистриб'ютори
Sorrisa Group
ТОВ “Міко-Транс-1”
компанія займається логістикою і вантажними перевезеннями
Консалтинг:
ТОВ “Стратегічний Партнер – Дніпро”
компанія надає стратегічний і операційний консалтинг, орієнтований на впровадження ефективної системи фінансового управління
Виробництво:
Stekloplast
виробництво і установка вікон, дверей, розсувних систем та алюмінієвих конструкцій
Дніпропетровський Агрегатний Завод АТ
підприємство з 90 - річним досвідом випуску сучасних виробів машинобудівного напрямку
ТОВ “Виробничо-комерційна фірма “Імпекс”
багатопрофільне підприємство володіє потужною матеріально-технічною базою та надає послуги по ремонту та модернізації верстатного і ковальсько-пресового устаткування, виготовлення нестандартного обладнання, ремонту і модернізація спецтехніки
ТОВ “Кріо Інтер Трейдінг”
розробник та постачальник комплексних рішень в сфері газової та кріогенної індустрії, СПГ, водооборотних циклів, теплообмінного обладнання для підприємств енергетичного, металургійного, хімічного та нафтопереробного комплексів, машинобудування та ТЕЦ, фармацевтичній і харчовій промисловості.
ТОВ “Піллар Сістем”
спеціалізується на будівництві металевих будівель під ключ. Будує такі типи будівель як склади, логістичні центри, виробництва, ангари, зерносховища, торгові центри, спортивні комплекси та інші промислові будівлі
Ресторани:
The Loft Gastropub
мережа ресторанів по Україні
Будівництво і нерухомість
VERTEX GROUP
компанія надає повний комплекс послуг в області будівництва комерційної та житлової нерухомості: Sale, repair, rent, management (продаж, ремонт, оренда, управління)
ТОВ “МІЛЕНІУМ СПОРТ”
будівництво футбольних і мініфутбольних полів зі штучним і натуральним газоном. Проектування і будівництво спортивних споруд. Штучна трава Desso Sports Systems для футбольних полів. Будівництво тенісних кортів
ТОВ БФ “КАСАКАДБУДІНВЕСТ”
один з найбільших забудовників громадянської і промислової нерухомості в Україні