Продаж фірм з ліцензією

Продаж фірм з ліцензією

Компанія АО «Ассирія» допоможе купити фірму з ліцензією чи ПДВ на максимально вигідних умовах з мінімальними ризиками.

Фірми з ПДВ

Фірми з ПДВ

З практики купити фірму з ПДВ вигідніше, ніж відкривати з нуля. Для того, щоб така угода пройшла максимально швидко, наші спеціалісти нададуть наступну допомогу:

 • підбір варіантів компаній, які виставлені на продаж та зареєстровані в якості платника ПДВ, згідно з запитом та потребами замовника;
 • глибока перевірка, повний аудит бухгалтерії;
 • підготовка пакету документів, необхідних для того, щоб купити фірму з оборотами та зареєструвати її;
 • повний супровід угоди купівлі продажу та процесу переоформлення
 • отримання реєстраційних документів на нового власника.
Замовити послугу  Купити готову фірму з ліцензією: переваги та умови покупки

  Купити готову фірму з ліцензією: переваги та умови покупки

  Продаж компанії з ліцензією може здійснюватись її першим власником з різних причин. Для покупців таке придбання має цілий ряд переваг порівняно із відкриттям власного підприємства з нуля. Серед них:

  • Економія часу. При купівлі готового бізнесу з оборотами час виходу на ринок скорочується у кілька разів. Забезпечується швидкий старт, можна без особливих витрат вийти на нові ринки, або розширити вже працююче підприємство, отримавши налагоджену інфраструктуру та ділові зв’язки. Наявність будівельної, фінансової чи охоронної ліцензії також дозволить значно зекономити час на бюрократичній тяганині. 
  • Кваліфіковані кадри. У більшості випадків продаж здійснюється разом з персоналом, який має досвід та знання для того, щоб відразу приступити до роботи, почати освоювати перспективні напрямки, чи розвивати вже існуючі. 
  • База клієнтів. Покупець також отримує у своє розпорядження клієнтську базу з історією та статистикою продажів. Це дозволяє оперативно налагодити роботу з клієнтами, запустити повторні угоди та успішно отримати перші прибутки. 
  • Інтелектуальна власність. Відома назва дозволяє в рази прискорити вихід на ринок нових товарів та почати ведення діяльності одразу після покупки. 

  Придбання та переоформлення компаній в Україні найчастіше займає досить багато часу. Наші адвокати допоможуть зробити це у стислі терміни, а також проконтролюють внесення необхідних змін у ЄДР (єдиний державний реєстр) з отриманням відповідних довідок про офіційне проведення даних змін.

  Супровід юриста при купівлі фірми

  Супровід юриста при купівлі фірми

  В команді АО «Ассирія» працюють кваліфіковані юристи, які мають досвід роботи з юридичними особами та широку практику в даній сфері. Спеціалісти нашої агенції забезпечують максимальну безпечність проведення угоди, надавши замовнику наступні послуги:

  • консультація з особливостей переоформлення бізнесу, термінів та вартості даних послуг;
  • оцінка доцільності придбання;
  • підбір відповідних варіантів з доступною інформацією про кожного;
  • підготовка документів, переоформлення документації на нового власника;
  • сприяння швидкій реєстрації зміни власника в державних органах, відкритті розрахункових рахунків, тощо;

  надання досвідченого управляючого, котрий буде діяти в інтересах замовника.

  Підводні камені при купівлі фірми з ліцензією

  Підводні камені при купівлі фірми з ліцензією

  Продаж фірми часто здійснюється власником з причин різного роду неприємностей, з огляду на які угода може бути пов’язана з певними ризиками:

  • Завищена вартість. Необхідно враховувати заплановані прибутки та перспективи розвитку підприємства, що купується з самого початку. Часто ціна продажу буває значно вищою вартості купованих активів. Вкрай важливо порівняти кілька варіантів компаній, які виставлені на продаж, щоб обрати для себе найкращий.
  • Приховані заборгованості. Покупець отримує у власність не лише активи, але й борги. Недобросовісні продавці часто приховують наявність заборгованості розписками чи іншими підробленими документами, тому перед купівлею необхідно провести повний аудит фірми. 
  • Негативна репутація. Існує також ризик придбання фіктивного підприємства, чи бізнесу з негативною репутацією та численними клієнтськими претензіями. Ретельна перевірка дозволить надалі уникнути проблем з законом. 

  Досвідчені юристи АО «Ассирія» допоможуть уникнути вказаних та інших можливих ризиків, ретельно перевіривши історію фірми та її господарську діяльність, усю документацію, бухгалтерську та податкову звітність. Завдяки цьому клієнт гарантовано придбає чисту компанію за вигідною вартістю, котра буде переоформлена на нового власника відповідно до усіх норм діючого законодавства.