Реєстрація прав власності на нерухомість

Реєстрація прав власності на нерухомість

Перелік документів необхідних для операцій з нерухомістю

Перелік документів необхідних для операцій з нерухомістю

Державна реєстрація нерухомості обов’язкова для всіх тих, хто купив або придбав іншим шляхом земельну ділянку, житловий будинок, побудував на власній землі гараж або підсобні приміщення. Тільки після проходження процедури, яка передбачена статтею 182 ЦК України, людина може вважатися юридичним власником нерухомості.

Реєстрація прав власності на нерухомість неможлива без пакета таких документів:

 • Паспорти та ІПН власника об’єкту нерухомого майна. Якщо власників декілька, то вони всі повинні надати цю документацію.
 • Технічного паспорта квартири, будинку, нежитлового приміщення (якщо він є).
 • Паперів, які підтверджують ваше право власності. Наприклад, це може бути договір дарування чи купівлі-продажу.
 • Довідка БТІ.

Якщо здійснюється реєстрація нерухомості, такої як земельна ділянка, можуть знадобитися документи про те, що ви є її власником та Витяг з Державного земельного кадастру. 

Замовити послугу  Помощь юриста при регистрации прав собственности на недвижимость в Украине

  Помощь юриста при регистрации прав собственности на недвижимость в Украине

  Процес реєстрації досить складний, пошук відповідних документів може забрати багато часу. Тому краще, що ви можете зробити, звернутися за допомогою до компетентного фахівця, який супроводить процес до переможного кінця.

   

  АТ «Ассирія» – колектив юристів, які мають великий позитивний досвід у цій області. Ми гарантовано допоможемо вам з реєстрацією в таких випадках:

   

  • Правовстановлюючий документ на нерухомість видали до 1 січня 2013 року.
  • Кошти на будівництво нерухомого майна залучались від юридичних та фізичних осіб, між якими був укладений інвестиційний договір.
  • Ви побудували будь-яку споруду, але ще не ввели її в експлуатацію та не отримали права власності.
  • Будинок, який приватизується, був побудований до 5 серпня 1992 року.
  • Ви отримали судове рішення, яке підтверджує ваше володіння об’єктами нерухомості.

  Таким чином, наш профіль – оформлення права власності на квартиру, будинок, нежитлові приміщення, землю. Також юристи «Ассирії» допоможуть зареєструвати об’єкти, будівництво яких не завершене на 100%.

  Помощь в регистрации права собственности на квартиру, дом

  Помощь в регистрации права собственности на квартиру, дом

  Державна реєстрація права власності має багато нюансів, про які непрофесіонал може не знати, тому найчастіше відвідування нотаріуса недостатньо. Найкраще, що можна зробити, записатися на консультацію до юриста, що спеціалізується у даній галузі. Досвідчений адвокат допоможе сформувати покроковий алгоритм дій, розповість, які документи треба підготувати, застереже від ймовірних труднощів.

  Найчастіше допомога юриста потрібна, коли підтверджувати те, що ви власник квартири або будинку доводиться в суді. Причини звернення до суду можуть бути такими:

  • Правовстановлююча документація втрачена та не підлягає відновленню.
  • Треба оформити об’єкт самочинного будівництва.
  • Необхідно визнати право власності в недобудованому об’єкті (новобудові).

  Якщо реєстрація права власності на квартиру відбувається в судовому порядку, обов’язково забезпечте собі допомогу адвоката. Він збере доказову базу, яка переконає суддю та аргументовано представить вашу позицію. Особливо важливо вдатися до послуг професіонала тоді, коли на об’єкт нерухомості претендують інші особи, наприклад, ваші родичі.

  Допомога в отриманні довідки БТІ

  Допомога в отриманні довідки БТІ

  На перший погляд, БТІ реєстрація права власності не здається складною процедурою. Отримання витягу складається з таких етапів:

  • Отримання запиту у нотаріуса або іншої уповноваженої особи.
  • Збір та підготовка пакету документів.
  • Безпосередньо звернення в БТІ.

   

  При отриманні довідки бажано простежити, щоб у ній були проставлені відповідні печатки та підписи. Також вивчіть зміст документа на предмет помилок. Замовивши послуги з реєстрації нерухомості, ви можете бути впевнені, що отримаєте довідку в найкоротші терміни.

  Якщо ви займаєтеся реєстрацією нерухомості, радимо хоча б первинну консультацію адвоката АО «Ассирія». Наш фахівець проаналізує ситуацію, вивчить ваші документи, дасть прогноз на результат справи, застереже від ймовірних труднощів. Зверніть увагу, що ціни на послуги фахівця формуються виходячи із складності ситуації. Орієнтовна вартість юридичної допомоги вказана у відповідному розділі на сайті.

   

  Вас цікавить реєстрація квартири у держреєстрі або будь-які інші питання, пов’язані з оформленням прав на нерухомість? Зв’яжіться з нами через спеціальну форму на сайті, досвідчений адвокат обов’язково знайде найкраще рішення для вирішення проблеми.