Стягнення боргів за кордоном

Стягнення боргів за кордоном

Юридичні послуги зі стягнення боргів за кордоном

Юридичні послуги зі стягнення боргів за кордоном

Виникнення заборгованостей при співробітництві з зарубіжними компаніями тягне за собою для власників бізнесу певні складнощі, адже навіть у випадку наявності рішення суду, домогтися його виконання буде вкрай важко. Стягнення боргів за кордоном потребує глибоких знань в області міжнародного права та досвіду в задоволенні фінансових претензій, котрими у достатньому обсязі володіють адвокати АО «Ассирія». Вони не лише оцінять перспективи вирішення питання про стягнення заборгованості, але й здійснять всі необхідні правові дії для отримання клієнтом належних йому коштів у повному обсязі та в найкоротші терміни.

Міжнародне стягнення боргу можливе у будь-якій точці світу, без прив’язки учасників конфлікту до якоїсь конкретної держави. Простіше і швидше вирішуються питання з громадянами країн, з котрими укладено угоди на правову взаємодопомогу. До цього переліку входять Великобританія, більшість країн колишнього СНД, включно із Росією, Білоруссю, Азербайджаном, країнами ЄС. 

Стягнення боргу за кордоном відбувається наступним чином:

 • Досудове врегулювання спору. На цьому етапі юрист складає претензію, вимагаючи погасити повну суму заборгованості та направляє її боржникові, а також приймає участь в переговорах з ним, використовуючи телефонний та онлайн-зв’язок. Додатково можуть застосовуватися методи правового пресингу, внесення боржника у чорні списки, тощо.
 • Судове стягнення. У випадках, коли шляхом переговорів досягти повної оплати заборгованості не вдається, необхідно звертатися до суду. Після винесення позитивного рішення українським судом та набуття його чинності, дане рішення необхідно легалізувати в суді країни боржника для отримання відповідного виконавчого документу. 

Виконавче провадження. Процедура здійснюється на території іноземної держави відповідно до її законодавства. Документи для відкриття виконавчого провадження складає та подає юрист, сприяючи оперативному руху справу та максимально швидкому стягненню заборгованості.

Замовити послугу  Допомога юриста зі стягнення боргу за кордоном

  Допомога юриста зі стягнення боргу за кордоном

  Стягнення боргу з іноземного громадянина пройде швидко та просто з юристами компанії АО «Ассирія». Для цього наші спеціалісти:

  • вивчать та проаналізують ситуацію клієнта, а також оцінять перспективи вирішення спору в досудовому чи судовому порядку, доцільність стягнення заборгованості з фінансової точки зору;
  • пропонують декілька варіантів досудового вирішення фінансового спору з фізичною особою, що знаходиться за кордоном чи іноземним контрагентом;
  • розроблять стратегію вирішення спору в судовому порядку та нададуть необхідну допомогу з легалізації рішень судів іноземної юрисдикції в Україні;
  • нададуть сприяння у швидкому завершенні виконавчого провадження;
  • представлятимуть інтереси клієнта в переговорному процесі з іноземною особою чи компанією. 

  Юристи компанії мають достатній досвід стягнення фінансової заборгованості за кордоном з фізичних та юридичних осіб в різних юрисдикціях, а також достатні знання для успішного вирішення найзаплутаніших ситуацій. У наших фахівців є професійні контакти майже у будь-якій точці світу, тому вони завжди готові забезпечити індивідуальний підхід до справи клієнта, котрий гарантовано та в найкоротші терміни приведе до бажаного результату. 

  Ціна послуг буде залежати від цілого ряду факторів: країна місцезнаходження боржника, обсяг заборгованості та можливість вирішення спору в досудовому порядку, обсяг робіт, необхідних для успішного врегулювання проблеми. Для зручності розрахунків клієнт може замовити пакетну послугу з фіксованою оплатою.