Захист бізнесу

Захист бізнесу

Захист бізнесу від рейдерства
Захист бізнесу від рейдерства
Захист прав співробітників компанії
Захист прав співробітників компанії
Захист бізнесу від правоохоронних органів
Захист бізнесу від правоохоронних органів
Захист бізнесу при обшуках
Захист бізнесу при обшуках
Захист бізнесу при арештах
Захист бізнесу при арештах
Зняття арешту з рахунків
Зняття арешту з рахунків

Захист бізнесу. Послуги

Захист бізнесу. Послуги

Правовий захист бізнесу — це найкращий спосіб запобігти всім ризикам, загрозам, пов’язаним із вимаганням, рейдерством, шахрайством, свавіллям контролюючих структур в Україні. Безпека вашої фірми і процвітання бізнесу безпосередньо залежать від співпраці з надійною юридичною компанією. Досвідчені юристи всебічно оцінять ситуацію і допоможуть підібрати оптимальні шляхи вирішення проблеми або її запобіганню.
Юридична компанія «Ассирія» пропонує такі послуги в рамках судової практики:

 • Стягнення заборгованості з недобросовісних партнерів і контрагентів. Якщо ваш боржник виявився непорядним, ми доб’ємося того, щоб він виплатив заборгованість за мировою угодою або в судовому порядку.
 • Реструктуризація заборгованості. Життєві ситуації бувають різними, і від боргів банку та іншим кредиторам не застраховане навіть найуспішніше підприємство. «Ассирія» пропонує ефективний спосіб вирішити цю проблему, що забезпечує довгостроковий результат. Реструктуризація заборгованості допоможе компанії спокійно працювати, поки ми вирішуємо проблеми з податковою.
 • Супровід угод із нерухомістю. Якщо ви збираєтеся придбати будь-яку нерухомість, кращий спосіб уникнути неприємних «сюрпризів» — звернутися за допомогою до нас. Фахівці перевірять ділянку землі, приміщення, промисловий об’єкт і нададуть замовнику докладний звіт, вивчивши який, можна легко прийняти правильне рішення.
 • Розв’язання банківських спорів. Підберемо ефективні способи, що підвищують кредитний рейтинг клієнта, а також допоможемо вийти з-під пресингу колекторських служб.
 • Захист клієнтського бізнесу від негативних наслідків податкової перевірки, яка може спричинити штрафи та інші санкції. Розберемося з тим, чи можливо не допустити податківців до перевірки, де краще її проходити. Також допоможемо підготувати скаргу на податкову, подати її до адміністративного суду і супроводимо судовий процес.
 • Юридична допомога при обшуку. Перевіримо документацію фірми, яка здатна зацікавити перевіряючих, проконсультуємо, як поводитися керівництву компанії і співробітникам, навчимо відповідати на незручні питання і відстоювати свої права.
 • Юридична допомога на допитах. Проконсультуємо, як триматися на допиті податківцями або правоохоронними органами, представимо інтереси замовника в процесі допиту.
 • Адвокатські послуги. Досвідчений адвокат, спеціалізація якого — юридичний захист бізнесу, мінімізує ризик кримінальних проваджень, допитів та інших проблем.
Пакети послуг

Пакети послуг

Консультування
Консультування

Юрист компанії вивчить вашу проблему, проаналізує її основні аспекти та дасть рекомендації щодо виправлення ситуації

Аналіз і підготовка документації
Аналіз і підготовка документації

Допоможемо уникнути проблем з контролюючими органами і недобросовісними контрагентами, складемо для вас статутні документи, трудові договори, внутрішній регламент підприємства і т. д.

Повний супровід
Повний супровід

Простежимо, щоб усі питання, які стосуються бізнесу клієнта, вирішувалися в правовому полі, а контролюючі та правоохоронні органи не здійснювали неправомірний тиск на бізнес

Замовити послугу  Правовий захист бізнесу: напрями роботи

  Правовий захист бізнесу: напрями роботи

  Ефективний захист малого і середнього бізнесу складається з таких складових:

  • Зовнішній напрям (захист від недобросовісних контрагентів, конкурентів, банків, податкової, правоохоронних органів).
  • Внутрішній напрям (дії, спрямовані на навчання співробітників підприємства правильно діяти під час обшуку податківцями).

  Захист бізнесу адвокатами «Ассирії» — це:

  • Ретельний збір інформації про проблему і детальний її аналіз.
  • Розробка дієвої комплексної стратегії, здатної захистити клієнта. Ми обов’язково виявимо слабкі сторони бізнесу і підберемо кращі методи, щоб їх усунути.
  • Робота в рамках кримінального провадження, в тому числі — участь у допитах, обшуках, супровід експертиз та інші послуги.

  Співпрацюючи з «Ассирією», ви не прогадаєте, адже ми націлені на довгостроковий результат і швидке відновлення клієнтського бізнесу. З цінами на послуги можна ознайомитися на сайті. Щоб замовити послуги із захисту бізнесу в Києві, Харкові чи Дніпрі, скористайтеся спеціальною формою на сайті або телефонуйте нам прямо зараз!